Белорусы, пообщаемся?)

Я не про факт отсутствия, я про факт срача. Они затрахали.

Фигня какая, и никто не ведется.

Истину глаголет!!!

Не читал ,но поддерживаю.

Все в курсе, что киберпартизаны взломали КГБ?
А там база доносов. Среди них очень чуствительные от маскалей. Например этот:

Я очень надеюсь, что он выйдет живым и найдет этого ублюдка.
p.s. У этого чмошника, есть инста, VK, и реклама на фэйсбуке. Каждый может внести свой вклад.

1 лайк

Как ты мне там в соседней теме говорил? “Тухая новость” кажется? На твоём нелюбимом “Зеркале” эту новость уже неизвестно сколько обсасывают с выдержками разных доносов и интервью участников.

Спрaшиваю, может кто не в курсе? Да- да я наслаждаюсь этим творчеством в оригинале, особенно от Федуты и Радиной, но ты зашел к Игорю-стукачу на страничку?

Ну так и я в той теме посетил для тех кто не в курсе.

Собственное имя: ОЛЕКСАНДР
Отчество (если таковое имеется): ЛЕОНОВИЧ
Адрес места жительства (места пребывания) и (или) места работы (учебы): МОТОРНЫЙ ТАНКЕР SAN BEATO
Контактный телефон (указать код города, или мобильного оператора):
Текст обращения: 03 Жовтня 2016 року надіслала мені повідомлення Одварко Людмила 093 6914950 по вайберу щоб я перезвонив, і коли я їй перезвонив вона мені сказала що мій тато 27 Вересня 2016 року о 21: 30 помер від зупинки сердця і я можна сказати прийняв це як нормальну смерть мого тата Одварко Леона Антоновича, але десь через тиждень коли ми знову спілкувались по Вайберу вона Одварко Людмила повідомила що дружина мого тата Шевчук Софія Федорівна не пустила нікого з родичів мого тата до квартири де мій тата знею проживав - коли вони знову збирались на 9 днів після його смерті, а також повідомила що викинула особисті речі мого тата на в мусорнік, та стала якось себе странно поводити і перестала більше спілкуватись - це і стало для мене підозрою що мій тата сам не помер - його вбили коли привисили дозу препарату що не давав його сердцю дуже швидко битись, плюс до мене почали приходити по ночам ЧОРТИ коли я виключаю світло у каюті і не дають більше двох-трьох годин спати - бо починають повзати по мені та дьоргати за ноги і ви можете також прояснити у Брушковської Людмили Леонтіевної яка працює/ла завідуючою кардіологічного відділення місто Рівне у міській лікарні що-до паталогії седця мого тата і що він приймав - який препарат для стабільної частоти його скорочень. І мені стало странним як і самій Одварко Людмилі що до смерті раніше вони часто їздили до друг-друга на гостинці, на день народження разом їли випивали і ніхто серед них нікого не обідив. Ладно я їй добре на гадив тому не приїзджав майже 10 років щоб не тривожити її Шевчук Софію Федорівну та мого тата,. УТОЧНЮЮ ЩО НІХТО КРІМ МЕМЕ НЕ ЗДОГАДУЮТЬСЯ ЩО ТАТА ОДВАРКО ЛЕОНА АНТОНОВИЧА ВБИТО тому будьте обережні щоб не проговорились бо я за тою жінкою Шевчук Софія Федорівна що вбила разом своїми чортами ще довго за нею буду бігати поки не приведу у суд та як їй вже 83 роки і вона може захворіти та все, тому краще дочикатись того розподілу спадщини мого тата і ВСТАНОВИТИ ІСТИНУ ЯК ЙОГО ВБИЛИ В ЗАЛІ СУДУ а потім підтвердити Судово - медичною експертизою, але якщо ви рахуєте не втрачати марно час і все це дослідити раніше тоді вирішуйте самі, я всю необхідну інформацію вам надав. З дитинства я любив дивитись я працють слідчі та розкриваються справи, звідки не пам’ятаю но добре відложилось в голові що коли дружина свого чоловіка після його смерті викидає майже всі його речі на смітник це означає що вона його вбила щоб ті речі свого чоловіка більше не нагадували про злочин що на коїла сама дружина коли вбила свого чоловіка. і речі мого тата Шевчук Софія Федорівна викинула до того як мій брат по матері Одварко Евгеній Леонович подав заяву на спадщину.

Это прекрасно! Просто шедевр!

1 лайк

Ха! Игорек срочно стал выпиливаться. Жим-жим, однако!

Кто это такой?

Клиповое восприятие? Но мне не лень:

The Joker GIF

1 лайк

Новости на пять баллов!

Про судью целый день по радио сегодня говорили. Главная новость. Он из писа ,кстати)

Синепалый начал править страной, в которой жило 10,6 млн человек.
Ковид-диссидентство и репрессии против беларусов привели к ужасной картине. Ник сообщает, что спецслужбы положили на стол синепалому доклад о численности населения. И цифра его повергла в шок.
В результате деятельности хунты население Беларуси составляет уже 7,5 миллионов. И исход продолжается. Особенно шокирует то, что уезжает молодежь, остаются пенсионеры и красаўцы разных цветов погон, которых нужно кормить.
Итого правления хунты синепалого сократило население страны почти на треть. Хунта смогла повторить геноцид беларуского народа. И сделала это без войны.

1 лайк




:grin:

Следующему игроку приговиться…

1 лайк

Все. Финиш.