допоможіть хто зі Львова!

Можливо дехто з вас вже робив документи у Львові чи регіоні - через кого ви робили(фірма, особа) скільки це приблизно коштує і будь ласка в двох словах з яких епапів складається процес аж до отримання візи!
Дякую всім за увагу!!!

а на великом и могучем уже никак?

Загальноприйнята мова в основних темах форума - російська. Якщо напишеш своє запитання ще раз по-російськи, тобі зможе допомогти більше число людей. І конкретніше - що за віза?

Это обращение к ребятам со Львовщины.

Ко мне, значит, тоже.:slight_smile: Но там нет конкретных вопросов и описания ситуации…

Через цю фірму мій товариш з родиною емігрував до Канади 1999 року.
Там досі є така собі Валентина. Якщо сама не допоможе, то порадить - до кого звернутися. Можете послатися на Ігоря з Канади (він запевняє, що вона його ще пам`ятає) и передати привіт від нього.

Ви отримали пакет чи хочете іншим чином імігрувати? Поставте чіткіше питання.

Так давайте писать на всех языках которые знаете, я например могу на казахском, марийском, башкирском. Здесь принят русский так давайте писать на нем.

Человек обращался к землякам, вы же не подскажите конкретную инфу по Львову. А вы просто можете обойти этот топик, на форуме есть что почитать

Вам не приходила в голову мысль, что человек не владеет русским языком???

Сергей Терехов, привожу перевод первого поста в єтой теме:
“Возможно ктото из вас уже делал документы во Львове или регионе - через кого вы делали (фирма, человек) сколько это приблизительно стоит и пожалуйста в двух словах с каких этапов состоит процесс аж до получения визы! Спасибо всем за внимание!!!”
На самом деле кмк Сергей Терехов прав. Я тоже общаюсь только на украинском языке, но это интернациональный форум и нужно уважать других. Русскоязычные форумяне имеют право знать очем идет речь в этой теме!!! И кто знает, возможно в чем то и помогут.

Да ладно вам, все ОК.
Мне вот приятно читать на Украинском, хотя ничего и не понимаю. :slight_smile:

1 лайк

Тогда заодно сходите в ветку, где общаются израильтяне и запретите им употреблять их словечки, которые никто другой не понимает. Или запретите американцам писать на английском, как некоторые это делают.
Что за наезд? Форум дело добровольное - не нравится, не читай, не отвечай, а уж тем более не запрещай - не модератор.

а где я запрещал?

1 лайк

Вы сюда зашли по сути или на украинцев поплевать?

1 лайк

Oza, ні я ні Сергей Терехов нікому нічого не забороняли і тим-більше не плювали. Людина просто хоче зрозуміти про, що йдеться в цій темі. Гадаю достатньо флудити.

Перевод:
Oza, ни я ни Сергей Терехов никому ничего не запрещали и тем-более не плевали. Человек просто хочет понять о чем идет речь в этой теме. Думаю достаточно флудить.

1 лайк

Если Вам так важно понимать эту тему, то почему Вы раньше не предъявляли подобных требований в других темах?

Тогда заодно сходите в ветку, где общаются израильтяне и запретите им употреблять их словечки, которые никто другой не понимает. Или запретите американцам писать на английском, как некоторые это делают.

Следовательно, Ваши требования узкоизбирательны, что свидетельствует о предвзятости к единственному вопросу на украинском языке.

Скажіть будь ласка чи потрібно атестат зі школи? оскільки я закінчив технікум а після інститут. В мене є виписка з воєнкомата оскільки немає в воєнкоматі воєнних білетів - що мені саме буде потрібно і на якому етапі?
На скільки я розумію процес виглядає так: прийшов пакет з результатом проходження з кентукі, ми його заповняємо, але не додаємо копій оригіналів документів - відправляємо; після отримання другого конверту з Кентукі з терміном призначення співбесіди в Варшаві ми збираємо усі потрібні докумети та їдемо на медкомісію; їдемо на співбесіду з усіма доками. Допишіть якщо я пропустив певний етап?

Наперед всім вдячний!російською володію але не письмово, для чого писати по російській і всіх смішити, українці зрозуміють а для інших держав можливо і правила інші!

Якщо у Вас є атестат зі школи після закінчення середньої освіти 10/11 класів, то це і буде Ваш основний документ про освіту. Після 8/9 класу - такий документ брати не потрібно і у Вас, напевно, його немає. Диплом з інституту теж перекладіть і візьміть.
Якщо у Вас повноцінна виписка з військкомату, то це є офіційний документ про військову повинність.
Ви првильно зрозуміли порядок подачі документів. Зараз Ви відправляєте на основного заявника:

  1. DSP-122
  2. DS-230
  3. сторінку з штрих-кодом
  4. 1 фото 2х2 дюйми
    на інших:
  5. DS-230
  6. 1 фото 2х2 дюйми

Подготовкой всех необходимых документов занимайтесь не дожидаясь 2-го Пакета, которого можна так и не дождаться (может просто потеряться во время пересылки). Медкомиссию также можно проходить не дожидаясь 2-го Пакета. Если у Вас есть интститутский диплом, то его и предъявляйте в качестве доказательства образования, хотя школьный аттестат о среднем образовании также удовлетворяет требования по образованию.