получение наследства в бывшей стране после иммиграции

Нашел Форум улитка , там вообще очень много информации . Только успевай и запоминай все… Я вот ещё нашел сайт usimmigrationforms.com тут можно тесты пройти попробовать себя перед экзаменом и на некоторые конкретные вопросы есть ответы.

Спасибо всем за Советы , И Модератору тоже !!!

Экзамен на получение наследства?

…и на некоторые конкретные вопросы есть ответы.
Как ускорить его получение?:wink:

Экзамен перед посольством , чтоб быть уверенным в себе,

Кстати я узнал за наследство у нотариуса , можно составить таким образом что наследство будет на ком-то из физ лиц но принадлежать по факту мне физ лица не распоряжаются моим имуществом в мое отсутствие !

Гы-гы.

Кстати я узнал за наследство у нотариуса , можно составить таким образом что наследство будет на ком-то из физ лиц но принадлежать по факту мне физ лица не распоряжаются моим имуществом в мое отсутствие !
Гы-гы-гы. Фонтанируйте мыслЯми дальше. :lol:

На меня можно оформить. Если достаточно большое

Чтобы всё “отошло” государству (т.н. “выморочное имущество” - повсеместный институт в праве стран бышего СССР, вроде бы) - обычно необходимо вообще полное отсутствие наследников у наследодателя. Либо при их наличии - требуется прекращение у них у всех права наследовать, либо непринятие никем наследства, либо отказ их всех от него (по крайней мере, в России это ст. 1151 ГК РФ). Думаю, в ГК Украины - есть аналог. :read:
VicToriO, братья-сёстры-дядя-тёти остаются на исторической родине? По идее, можно договориться, что вы всё имеющееся в теории в будущем имущество как-то сообща поделите и оформите. :new_russian:

Стосовно дачі:

Увага! Іноземні громадяни та особи без громадянства можуть набувати права власності на земельні ділянки несільсько-господарського призначення в межах населених пунктів, а також на земельні ділянки несільськогосподарського призначення за межа*ми населених пунктів, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що належать їм на праві приватної власності.

Іноземні громадяни та особи без громадянства можуть набувати права власності на земельні ділянки у разі:

придбання за договором купівлі-продажу, дарування, міни, іншими цивільно-правовими угодами;
викупу земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що належать їм на праві власності;
прийняття спадщини.

Увага! Землі сільськогосподарського призначення, прийняті у спадщину іноземними громадянами, а також особами без громадянства, протягом року підлягають відчуженню.
Які обмеження існують для іноземців та осіб без громадянства?
Підстави виникнення права приватної власності іноземних громадян і осіб без громадянства обмежені. Вони мають право на
бувати у власність земельні ділянки (на підставі цивільно-правових угод) тільки несільськогосподарського призначення на яких, як правило, розташовані або будуть будуватися об’єкти нерухомого майна, в першу чергу, в межах населеного пункту. Вони не мають права на безоплатну приватизацію земельних ділянок.
Якщо іноземний громадянин або особа без громадянства у порядку успадкування отримає земельну ділянку сільськогоспо
дарського призначення, то вона повинна її протягом року залишити шляхом відчуження, тобто продати, обміняти або подарувати особі, яка володіє належною земельною право- дієздатністю (наприклад, громадянину України). Термін, в який повинна бути відчужена земельна ділянка сільськогосподарського призначення, починається з дня прийняття спадщини. У випадках, коли земельна ділянка протягом встановленого строку не відчужена, така ділянка підлягає примусовому відчуженню за рішенням суду.
Іноземний громадянин або особа без громадянства, до яких переходить право власності на земельну ділянку і які не можуть набути права власності на землю, мають право отримати її в оренду.

Получайте свое наследство, не торопитесь. Как получите, думайте об иммиграции, возможно по женитьбе.