Выигравшие DV2017 от Украины - давайте, знакомится, делится информацией

Я просто в ступоре немного. Как вы тут жить собираетесь?

1 лайк

Там все понятно и без посторонней помощи, а что не понятно то легко гуглится. Темболее Вы человек опытный и англ как я понял знаете хорошо))

1 лайк

Согласен, ничего там сложного нет, но консультация точно не повредит. Есть пару скользких моментов

А что, собсвтенно, в ступор вводит? :slight_smile: США не самая сложная страна для жизни :slight_smile:

А Вы можете написать что за моменты? Аж интересно стало)

уже можете, у вас 13 сообщений. Эта девушка уже собрала несколько людей в группе в вотсап. Присоединяйтесь! Мы уже планируем дату реальной встречи в Киеве!)

странно как-то… И в IT сфере работаете и в Америке жили… А простую анкету DS-260 заполнить не можете. Или у вас возникли специфические вопросы?

В анкеті на сторінці про навчання, не вказала шкільну освіту. Справа в тому, що я не володію англійською мовою, ПОКИ ЩО…, користувалася онлайн перекладачем та ось цим примірником http://****************/kak-zapolnit-ds-260/. Примірник досить багато в чому допоміг, але щодо навчання - це в примірнику ШАГ 14 - питання: Have you attended any educational institutions at a secondary level or above? — Вы посещали какие-либо учебные заведения среднеспециальные или высшего образования?
Highest Level of Education Completed — Выберите из списка наиболее высшее Ваше образование

Я не вказала базової освіти, лише коледж і академію. Ось така була помилка моя. Написала листа в КСС, мені дуже швидко дали відповідь та доступ до анкети.

А почему это ошибка? написано же : - Выберите из списка наиболее высшее Ваше образование

так, я написла спершу академію, але на наступній сторінці буде питання вказати чи ви навчалися ще десь.

Заповнюючи анкету, доречно перечитувати Help з правої сторони анкети. Там все зрозуміло вказують, що саме потрібно заповняти на даній сторінці. Звичайно, може не вистачити часу заповнити сторінку для таких як я “англомовних”, прийдеться знову і знову повертатися на початок, але варто все читати та виважено заповняти.

а номер школьного атестата нужно указывать?

Не нахожу другого вопроса об образовании кроме первого что вы уже указали в шаг 14.

я не вказувала.

спершу ви мали б заповнити про роботу, навчання, стажуваання в даний момент, а далі інформація про попередню роботу, навчання…є питання: Have you attended any educational institutions at a secondary level or above? Ось тут потрібно вказати усю освіту. Add Another і добавляєте все, що мали.

Дякую.

Напишу обязательно, как только 10 сообщений наберу:)

Всем привет! Мы выиграли DV2017, из Киева. Семья, я + супруга и 2 детей. Работаю в области ИТ (DBA). Заявку еще не подавали.

1 лайк

Вітаємо! У нас теж 4 чоловіка. Ми анкети вже відправили. Збираємо документи.
Документ про фін.спроможність (будинок, авто) не знаємо де взяти. Сьогодні питали в приватбанку про переведення нерухомості в грошовий еквівалент, відповіли, що це не роблять.

Всем привет, выиграл я один, Черкассы, форму уже отправил, case number небольшой)

Вітаю!
Згідно основної інформації про вас, ви, мабуть, є студентом.